مبین لند

مرکز نوآوری شرکت مبین وان کیش

در سرزمین نوآوری مبین‌وان همواره کوشش می‌کنیم با حمایت از استارت‌آپ‌ها و ایده‌های برتر دیجیتال در جهت کارآفرینی گام برداریم.

شرکت مبین وان همواره حمایت از استارت‌آپ‌ها و ایده‌های برتر دیجیتال را از ماموریت‌های خود دانسته و با حمایت از جوانان خلاق و ایده‌پرداز این مرز و بوم تلاش کرده است، در راستای کارآفرینی گام بردارد.

در مسیر تحقق این ماموریت، این شرکت با راه‌اندازی زیست‌بوم مبین‌لند در ماه‌های پایانی سال 96، فعالیت ساختار یافته خود را در ایجاد سرزمینی برای حمایت از ایده‌ها و استارت‌آپ‌های برتر آغاز کرد. مبین‌لند با استفاده از دانش، تجربه و زیرساخت‌های مبین وان کیش در حوزه‌ی کسب‌وکارهای دیجیتال روند رشد استارت‌آپ‌ها را سرعت خواهد بخشید.

 

مبین‌لند


سرزمین آرزوها

 
 

مبین‌لند، سرزمین تحقق آرزوهای کسب‌وکاری به وسعت ایران خواهد بود. مبین‌لند با حمایت‌های نقدی و غیرنقدی از استارت‌آپ‌ها همراه آنان خواهد بود تا بتوانند مسیر رشد، تکامل و توسعه‌ی خود را طی کرده و به کسب‌وکارهای سود ده و پربازده تبدیل شوند.

مبین‌لند مربیان و مشاوران متعددی را در کنار استارت‌آپ‌ها قرار خواهد داد تا با راهبری و مشورت‌های آنان مسیر پر فراز و نشیب راه‌اندازی کسب‌وکارها تسهیل شود.

مبین‌لند معتقد است جوانان خلاق و خوش‌فکر در جای‌جای کشور پهناور جمهوری اسلامی ایران حضور دارند و لذا کشف استعدادهای برتر کارآفرینی دیجیتال در سراسر ایران را رسالت خود می‌داند. در این راستا مبین‌لند با سفر به استان‌های کشور و مذاکره با تیم‌های استارت‌آپی و یا از طریق فراخوان‌های اعلامی در سایت مبین‌لند اقدام به شناسایی استارت‌آپ‌های ناب خواهد کرد تا به همکاری با آنان درخت نهال کارآفرینی در استان‌ها شکوفا شود.

مبین وان با بهره‌گیری از زیرساخت مناسب و نیروی فنی متخصص و هم‌چنین حمایت‌های مالی و مشاوره‌ای در حوزه‌های زیر از تامین‌کنندگان خود حمایت می‌نماید:

  • ارایه‌ی زیرساخت فنی و سرور مجازی جهت پیاده‌سازی فنی به تامین‌کنندگان
  • ارایه‌ی درگاه شارژینگ اپراتور همراه اول و مخابرات ایران
  • حمایت مالی و مشاوره در برگزاری کمپین
  • تعریف و هدایت کمپین‌های بازاریابی