اپلیکیشن‌های برتر اندروید 2018


1-weather
یک اپلیکیشن با یک قابلیت ساده در نمایش وضعیت هوا و پیش بنی وضعیت هوا تا 12 هفته آینده. طراحی مینیمال از ویژگی های بارز این اپ است. نسخه رایگان این اپلیکیشن همه فیچرها را ارائه میدهد و نسخه 1.99$  این اپلیکیشن تبلیغات درون برنامه ای را برای شما حذف خواهد کرد.

2-Google drive suit
گوگل درایو که یک فضای ذخیره سازی ابری در اندروید است با ثبت نام کاربر 15GB  فضای رایگان در اختیار وی قرار میدهد. کاربران این اپ قادر خواهند بود در صورت نیاز فضای بیشتری خریداری کنند. آنچه گوگل درایو را تبدیل به یک اپ واقعا خاص کرده است، سینک بودن گوگل درایو با سایر ابزارهای گوگل از جمله Google Docs, Google Sheets, Google Slides, Google Photos, Gmail, Google Calendar, and Google Keep  به نظر میرسد.

3-Google Maps
بدون شک یکی از پر طرفدارترین اپلیکیشن های انرویدی در جهان گوگل مپ است. این اپلیکیشن به صورت هفتگی امکانات و نقشه های خود را آپدیت میکند.این اپ امکان استفاده از نقشه بصورت آفلاین را نیز فراهم کرده است. با اضافه کردن Waze experience  به گوگل مپ میتوانید از سرویس صوتی هم بهره مند شوید و دیگر نیاز به هیچ مسیریاب دیگر نخواهد بود
 

4-Google assistant
یکی از قوی ترین اپلیکیشن های انروید است که روی اکثر دستگاه های اندروید کار میکند.شما این اپلیکیشن را نصب میکنید و این اپ دامنه زیادی از درخواست های شما را پوشش میدهد.شما میتوانید نور رو کنترل کنید، در رابطه با جمعیت سوال کنید یا حتی مسائل ساده ریاضی را بپرسید همچنین این دستیار به زودی به دستگاه های جدیدی که توسط خود گوگل توسعه داده شده متصل خواهد شد.
 

5-Google play music
سلایق کاربران در اپلیکیشن های استریمینگ بسیار متنوع است و هر کاربر اپ استریمینگی که خود استفاده میکند بهترین اپ استریمینگ میداند اما گوگل پلی موزیک داستان متفاوتی دارد.این اپ قادر است موزیک های روی گوشی شما و یا موزیک هایی که به صورت آنلاین وجود دارند را برای شما پخش کند.همچنین شما میتوانید ده ها هزار موسیقی را بصورت رایگان آپلود کنید.از طرفی یوتیوب گنجینه ای از میلیون ها ویدئو و موزیک ویدئو است که هر روز در حال به روزرسانی است.گوگل محتوای خود را در طرحی مشترک با یوتیوب آپدیت نگه میدارد.
 

6-Last pass password manager
این اپلیکیشن از جمله اپلیکیشن های اندروید است که باید آن را استفاده کرد. این اپ به شما اجازه میدهد که تمام پسورد های خود در در محیطی امن و بی خطر نگهداری کنید. این اپ به شما قابلیت تعریف پسورد های تقریبا غیر ممکن را میدهد.کلیه این پسوردها از طریق یک پسورد اصلی کنترل میشود.بدلیل پلت فرم کراس این اپ شما در تمام دستگاه های حود امکان دسترسی به این برنامه را دارید.این اپلیکیشن بدلیل ایجاد محیط کاربری دوستانه خود توانسته جایگاه بهتری نسبت به اپ های مشابه داشته باشد.
مقالات بیشتر را میتوانید از این لینک دنبال کنید.

وبلاگ

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!