خدمات

شرکت مبین وان کیش (سهامی عام)
سرویس‌های دیجیتال بین‌المللی سرویس‌های دیجیتال بین‌المللی

سرمایه‌های انسانی مبین وان از مدیران ارشد تا تمامی کارکنان، همگی تلاش می‌کنند تا با ارایه‌ی خدمات گوناگون دیجیتالی مبتنی بر ارزش افزوده، دنیای شما مکانی بهتر و شادتر باشد.

خدمات ارزش افزوده

خدمات ارزش‌افزوده همان چیزی است که بسیاری از اپراتورهای موفق جهان، از آن به‌عنوان رمز ماندگاری در بازار پر تب‌وتاب سیم‌کارت یاد می‌کنند.

خدمات صوتی

مبین‌وان در راستای ارایه‌ی خدمات ارزش افزوده، موفق به توسعه‌ی سرویس‌های متنوع و متمایز بر بستر تلفن ثابت و کسب سهم قابل توجه از بازار شده است.

استریمینگ

پروژه های استریمینگ شامل سامانه‌ی نمایش درخواستی بین تو (VOD) و سرویس ویدیویی ورزشی فینال است.

مدیا وای‌فای

مبین‌وان به‌عنوان هشتمین شرکت خدمات In-flight Entertainment در جهان اقدام به راه‌اندازی Air Media Wi-Fi در خطوط هوایی جمهوری اسلامی ایران نموده است.

سرویس‌های بین‌الملل

راهکارهای دیجیتال بین‌المللی شرکت مبین وان

خدمات شارژ

فروش شارژ سیم‌کارت‌های اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل

اپلیکیشن

تجمیع و معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی تلفن‌های همراه

خدمات مبین وان

با توجه به گسترش استفاده از تلفن همراه در کشور، سازوکار اجرایی اپراتورها نیز ابعاد گسترده‌ای پیدا کرده است؛ به شکلی که مانند گذشته، تنها واگذاری سیم‌کارت ملاک بقا در بازار رقابتی نیست بلکه فصل جدیدی در این حوزه باب شده که از آن تحت عنوان «سرویس ارزش‌افزوده» یاد می‌شود. این خدمات همان چیزی است که بسیاری از اپراتورهای موفق از آن به‌عنوان رمز ماندگاری در بازار پر تب‌وتاب سیم‌کارت یاد می‌کنند. در ایران نیز انواع مختلف خدمات ارزش‌افزوده مخابراتی به متقاضیان ارایه می‌شود که پیامک با توجه به میزان مورد علاقه بودن میان مشترکان از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در حوزه‌ی خدمات ارزش‌افزوده صوتی، امروزه شاهد ارایه‌ی سرویس‌های IVR بسیار زیادی هستیم. بسیاری از شرکت‌ها درصدد راه‌اندازی سرویس‌های صوتی خود در حوزه‌های سرگرمی، کودک و یا خدمات مشاوره‌ای هستند که این امر نشانگر ظرفیت بالقوه بالای این حوزه و اشتیاق کاربران نسبت به استفاده از خدمات غیرحضوری است. به‌جرات می‌توان گفت محصول 8* شرکت مبین‌وان ازلحاظ گستردگی و شماره‌گذاری بی‌رغیب است. هشت ستاره سرویس خدمات ارزش‌افزوده‌ی صوتی بر بستر تلفن ثابت است که مشترکان می‌توانند با شماره گیری عدد 8 و سپس کلید ستاره به این خدمات دست یابند.

پروژه‌های استریمینگ شامل سامانه‌ی نمایش درخواستی بین تو (VOD) و سرویس ویدیویی ورزشی فینال است که از سال 1394 آغاز به کار نموده‌اند. بین تو، سرویسی است که کاربران می‌توانند محتوای درخواستی خود را بدون نیاز به دانلود بر روی اینترنت مشاهده کنند. کاربران بین تو در هر زمان و مکان، قادر به انتخاب محتوای دلخواه خود شامل فیلم، سریال، موزیک و ... از میان آرشیو محصولات صوتی و تصویری موجود در شبکه هستند. اپلیکیشن فینال نیز یک سرویس ویدیویی ورزشی برای گوشی‌های هوشمند بوده که ارایه‌دهنده‌ی کلیپ‌های ورزشی هیجان‌انگیز و جدید با کیفیت بسیار مناسب برای کاربران است.

مبین وان به‌عنوان هشتمین ارایه‌دهنده‌ی خدمات In-flight Entertainment در جهان اقدام به راه‌اندازی محصول Air Media Wi-Fi در داخل هواپیماهای خطوط هوایی ایران نموده است. با توجه به این که سرویس‌دهی شرکت‌های حوزه‌ی VOD در فضاهای فاقد اینترنت غیرممکن است، پروژه‌ی Mobinone Media Wi-Fi به‌منظور ارایه‌ی سرویس‌های ارزش‌افزوده‌ی صوتی و تصویری از طریق شبکه‌های ارتباطی آفلاین توسط شرکت مبین وان کیش طراحی شده است. در واقع نیاز مسافران به استفاده از مدیای سرگرمی موجب طراحی این محصول در داخل هواپیما سبب شد تا با تکیه بر دانش نیروهای خود، این نیاز را پاسخ دهیم.