مجمع عمومی عادی سالیانه

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم و یا وکیل یا قائم مقام قانونی آن ها و نماینده قانونی اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی سالیانه این شرکت که از ساعت 10 روز یکشنبه مورخ 05/04/1401 در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان شریعتی بالاتر از چهارراه شهید قدوسی روبروی پارک اندیشه ورودی 11 مجتمع فرهنگی پیامبر اعظم برگزار می گردد، حضور به هم رسانند.

با توجه به شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا در کشور و ممنوعیت های برگزاری و هرگونه اجتماع توسط ستاد مبارزه با کرونا این شرکت تمام تلاش خود را جهت رعایت تمام اصول بهداشتی با الویت حفظ سلامتی سهامداران، ناظرین، و همکاران محترم حاضر در این مراسم خواهد داشت از این رو پخش زنده جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه از طریق پیوند ذیل در دسترس می باشد.

http://mobinone.ir/

سهامداران و نمایندگان محترمی که به صورت حضوری در مجمع حضور خواهند داشت، ضروریست تمام اصول برای حفظ سلامتی خود و دیگر شرکت کنندگان را رعایت نمایند.

طبق قوانین مصوب به همراه داشتن کپی برابر اصل کارت ملی الزامی می باشد.

ضمناً سهامداران محترم می‌توانند پرسش‌های خود را از طریق این سامانه و در زمان پرسش و پاسخ در مجمع مطرح کنند تا نسبت به پاسخگویی به آنها مطابق با ضوابط مجامع اقدام شود.

دستور جلسه:

  1. استماع گزارش هیئت مدیره و حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به 1400/12/29
  2. تصویب صورت های مالی مربوط به سال مالی منتهی به 1400/12/29
  3. اتخاذ تصمیم در خصوص میزان سود تقسیمی
  4. انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی منتهی به 1401/12/29 و تعیین حق الزحمه آن
  5. انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی شرکت
  6. تصمیم گیری در خصوص تعیین پادادش و حق حضور اعضای هیئت مدیره و حق حضور کمیته های تخصصی
  7. سایر مواردی که در صلاحیت تصمیم گیری مجمع عمومی عادی است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!