مراسم دورهمی یازدهمین سالگرد تاسیس مبین وان کیش، 28 دی ماه با حضور مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، آغاز یازدهمین سال فعالیت مبین وان بهانه‌ای شد تا تمامی همکاران فارغ از همه مسایل و دغدغه‌های جاری شرکت در این دورهمی شرکت نمایند.

در ابتدای مراسم، مهندس وکیلی‌نیا مدیرعامل مبین وان ضمن تبریک سالگرد تاسیس شرکت با تاکید بر رشد و توسعه روزافزون مبین وان، گفت: سرویس‌های مبین وان در 3 سال گذشته شرایط کاملا متفاوتی را تجربه کرد. تغییر در برنامه‌های ارایه خدمات توسط شرکت مخابرات و اپراتورها «تغییر قوانین در ارزش افزوده» و تشدید تحریم ها و نوسانات بازار سهام، شرایط پیش‌بینی‌نشده ویژه‌ای را برای شرکت رقم زد که ادامه فعالیت را عملا برای شرکت بسیار دشوار ساخته بود، لیکن شرکت با تدبیر شایسته و همت والای تیم اجرایی و مدیریتی خود از این دوران گذر نموده و به یک ثبات در ارایه مجدد خدمات در حوزه های جدید کسب و کار و نوپا رسیده است.

وی ادامه داد: ساختار اصلی فعالیت شرکت در سال آینده اصلاح و با پیاده‌سازی پروسه‌های جدید در حوزه‌های کسب‌وکار تلاش خواهیم کرد که در کسب‌وکارهای جدید باهمت همکاران عزیز در دستیابی به موفقیت‌ها از دیگران پیشی گرفته و بتوانیم در آینده‌ای نزدیک جایگاه شرکت را در این صنعت ارتقا دهیم.

وکیلی‌نیا با اشاره به این که مبین وان یکی از معدود شرکت‌های حوزه IT در بورس تهران می‌باشد، افزود:‌ مبین وان از جمله شرکت‌های فعال و موفق در حوزه IT در سازمان بورس و اوراق بهادار می‌باشد و سهامداران بزرگ این شرکت می‌توانند با ایجاد هم‌افزایی باعث رشد بیشتر و افق‌های حرکتی شوند. هیات مدیره در این مدت با یک استراتژی واحد، سهامداران عمده را به یک‌دیگر نزدیک نموده و توانسته است آنان را برای نیل به اهداف تعریف شده، هم‌دل و همسو نماید.

در ادامه مهندس نصیری، از معاونین شرکت، ضمن عرض تبریک و تشکر به کلیه همکاران گفت: شرکت برای حرکت در مسیر درست می‌بایست علاوه بر تکنولوژی بر چابک‌سازی و ایجاد فرآیندسازی عملیات و جذب نیروهای دانشی و تصمیم‌گیری صحیح تمرکز بیشتری داشته باشد. بنده و کلیه همکاران در راه تحقق اهداف شرکت در انتخاب یک راه تجاری با دوام و با ثبات همت گمارده و در توسعه روزافزون آن کوشا خواهیم بود.

سپس مهندس علی‌محمدی، نایب رییس هیئت مدیره، نیز ضمن عرض تبریک این روز به همکاران تصریح کرد؛ قدرت تصمیم‌گیری و پرهیز از سیاست سعی و خطا شرکت را به چند راهگی سوق می‌دهد.

وی ضمن تشکر از تلاش مضاعف گروه کسب‌وکار مبین وان، اذعان داشت؛ مبین وان با وجود همدلی خوبی که میان کارکنان این شرکت وجود دارد، به زودی شاهد جهش قدرت‌مندانه مبین وان از شرایط فعلی به سوی قله‌های بالاتر خواهیم بود.

گفتنی است، در پایان مراسم، کارگاه کار تیمی با همراهی استاد امیرحسین غلامعلی‌پور در راستای بهبود عملکرد فعالیت‌ تیم‌های فعال در مبین وان و شناسایی نقاط ضعف و قدرت اعضا برگزار گردید که تمرکز اصلی آن روی عوامل موثر بر بهره‌وری در کار تیمی از جمله اعتماد، مسئولیت‌پذیری و تعهد، پاسخ‌گویی و … بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!