هیات مدیره مبین وان کیش از تصویب افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مبین وان، افزایش سرمایه شرکت که پیش از این در مجمع عمومی سالیانه به اطلاع سهامداران رسیده بود، در جلسه امروز چهارشنبه، 1400/05/13 هیات مدیره این شرکت به تصویب رسید و در دستور کار قرار گرفت.

براساس این گزارش، افزایش سرمایه 200 درصدی شرکت از مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان به مبلغ ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،سود انباشته به منظور اجرای پروژه ورود به بازار POS درقالب حوزه فین‌تک به تصویب هیات مدیره رسیده است.

طبق اعلام هیات مدیره که در سایت کدال به ثبت رسیده است؛ با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 1395/07/17 هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیات مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 200,000,000,000 ریال به مبلغ 600,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،سود انباشته به منظور اجرای پروژه ورود به بازار POS درقالب حوزه فين‌تک که در تاریخ 1400/05/13 به تصویب هیات مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارایه می‌گردد. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می‌گردد.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده می‌باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!