سید صابر امامی، مدیر عامل شرکت مبیبن وان کیش به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات سال ۱۳۹۸ معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی مبین وان هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با محوریت ارزش‌آفرین یک کسب‌وکارهای تعاملی و پلتفرم‌ها در سالن همایش‌های بین‌المللی وزارت کشور برگزار شد. در قالب این همایش جوایز ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر)، مبفا (مدیران برتر فناوری اطلاعات) و جایزه شرکت‌های فناوری اطلاعات تحول‌آفرین اختصاص یافت.
بر این اساس، دکتر «سید صابر امامی» مدیر عامل شرکت مبیبن وان کیش به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات سال ۱۳۹۸ انتخاب و معرفی شد. سیدامین حسینی‌سنو از مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه فردوسی مشهد، سید حامد قنادپور از شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا و رضا جمالی از بیمه تعاون نیز به عنوان مدیر برتر تقدیر شدند.
بر اساس نظر داوران این همایش در بخش شرکت های تحول آفرین در سال 1398 شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) در سطح بزرگ (بیش از 200 نفر نیروی انسانی)، شرکت ابر آروان در سطح متوسط (بین 50 تا 200 نفر نیروی انسانی) شرکت ایده پرداز پاسارگاد کیان (ایپاد) در سطح کوچک (کمتر از 50 نفر نیروی انسانی) ، به عنوان شرکت برتر تحول‌آفرین سال 1398 معرفی شدند.
همچنین، شرکت توسعه تجارت الکترونیک نگین توسن سامانه کشوری کسب‌وکار (سکوک)، سیستم کندوی هوشمند و مدیریت زنبورستان (بیدار) و سامانه پایش کیفیت شبکه‌های مخابراتی (کنکاش) به ترتیب فاب طلایی، فاب نقره‌ای و فاب برنزی این همایش را دریافت کردند.
هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به پشتوانه تجربه ۵۰ سال فعالیت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با رویکرد میان‌رشته‌ای و با شعار ارزش‌آفرینی و کسب‌وکارهای تعاملی در پلتفرم‌ها برگزار شد.
معرفی دستاوردهای برگزیده در قالب محصولات و مقالات در حوزه‌های مختلف علوم و فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط و پیوند کاری میان صاحب‌نظران و محققان در حوزه فناوری اطلاعات در زمینه‌های مرتبط از جمله مهم‌ترین اهداف این همایش بود.
هدف اصلی از این برگزاری جایزه شرکت‌های فناوری اطلاعات تحول‌آفرین «حساس سازی و آگاه‌سازی بخش حاکمیت و مدیران عالی کشور در خصوص اهمیت فناوری اطلاعات به عنوان یک اهرم تحول‌آفرین در حوزه‌های مختلف»، «حساس سازی و آگاه‌سازی مدیران میانی در مورد نقش و چگونگی ایجاد تحول در حوزه‌های مختلف با کاربست فناوری اطلاعات»، «تشویق سازمان‌ها و شرکت‌های تحول‌آفرین فناوری اطلاعات، معرفی و ایجاد بستر لازم برای حمایت از آن‌ها» و «آگاهی‌رسانی و آموزش متخصصان فناوری اطلاعات برای تغییر بهره کاربست فناوری اطلاعات به‌منظور تحول‌آفرین در ابعاد مختلف حوزه فعالیت خود» است.
بُعدهای منابع انسانی، نوآوری، زبدگی، فرآیندی و بُعد بازار از جمله موارد ارزیابی در جایزه شرکت‌های تحول‌آفرین در حوزه فناوری اطلاعات است.
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران به عنوان تنها پژوهشگاه وزارت عطف در حوزه علوم و فناوری اطلاعات، همه‌ساله در قالب همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، دستاوردهای برتر در حوزه کاربرد فناوری اطلاعات در کشور را معرفی می‌کند.
در ۴ دوره پیشین همایش علاوه بر معرفی دستاوردهای برتر، جایزه‌های از سوی وزارت علوم به عنوان جایزه فناوری اطلاعات برتر قاب در سه سطح طلایی نقره‌ای و برنزی به برگزیدگان اهدا شد. در هفتمین همایش نیز به برگزیدگان، جایزه فاب با هدف معرفی محصولات فناورانه با کمک به ایجاد بازار، تشویق به توسعه محصولات فناورانه، کمک به تولید و صادرات محصولات فناورانه و توجه به ملاحظات فرهنگی و محصولات فناورانه اهدا شد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!