تفاهم نامه جدید همکاری شرکت  مبین وان و شرکت تاد به منظور حمایت و تولید صنعت دیجیتال و بازی‌های دیجیتال منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مبین وان مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت مبین وان و استودیو تاد امروز، 21 دی ماه با حضور روسای هر دو شرکت، سیدصابر امامی مدیرعامل شرکت مبین وان، حمید نصیری، نائب رییس هیئت مدیره و رئیس دپارتمان بین الملل شرکت مبین وان و مهندس علی نادعلی زاده، مدیرعامل استودیو تاد در محل شرکت مبین وان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حمید نصیری در حوزه عملکرد دپارتمان بین الملل عنوان کرد: پیرو بررسی‌های سال گذشته تا امسال یک مجموعه محصولات که پتانسیل صادرات را دارند، شناسایی کرده‌ایم. بازی پسر خوانده اولین موردی بود که روی آن تمرکز شد. اگر چه امروز قدری ازبرنامه‌ریزی‌ها عقب تر هستیم اما تجربیات جدیدی در این راستا کسب کردیم.

وی در ادامه با ابراز امیدواری از چشم انداز پیش رو گفت: خوشبختانه آقای نادعلی زاده در حوزه ساخت بازی شناخته شده هستند و اعتبار کافی دارند، محصولاتشان چون پرسیتی، فروت کرفت، جی تی کلوپ و … پرفروش بوده است.

نصیری با بیان اینکه قرارداد مشارکتی با کشورهای عربی و آفریقای جنوبی تنظیم کرده‌اند، افزود: امیدواریم این فعالیت ها نتایخ خوبی برای مبین وان و اکوسیستم داشته باشد.البته باید گفت که پس از امضای قرارداد کارمان را شروع می‌کنیم لازمه این کار هم همت و پشتکار است تا به آنچه که مدنظرمان است، برسیم.

در ادامه علی نادعلی زاده،‌مدیرعامل استودیو تاد با تشکر از رویکرد شرکت مبین وان در فضای سرمایه گذاری ایران گفت:‌  این اتفاقات که سرمایه گذاران امکان پذیرش ریسک برای فعالیت‌هایی این چنینی داشته باشند، این روزها کمتر اتفاق می‌افتد خیلی‌ها در ایران تلاش می‌کنند در همان فضای امن خود باقی بمانند ما تلاش داریم در استودیو تاد وارد فضاهایی شویم که کمتر کسی وارد می‌شود.

وی با بیان اینکه فضای سیبچه فضای پرریسکی است که اپل هر چند وقت یک بار جلوی کار آن را می‌گیرد، گفت: تیم ما تلاش دارد راه حل‌های مورد نظر را در این زمینه همیشه ارائه کند.

نادعلی زاده اظهار داشت:‌بازی فروت کرفت اولین بازی است که فضای گیم ایران را باز کرده است حتی زمانی که ما خودمان آن را ارائه کردیم ابتدا دلسرد بودیم اما خدا را شکر ریسکی که کردیم جواب داد و در فضای گیم جایی باز کردیم.  در این همکاری پیش رو با شرکت مبین وان هم نگاهمان این است که از فضای امن خارج شده و درآمدزایی داشته باشیم . امیدواریم با تجربه ما و حمایت شما بتوانیم کارهای زیادی پیش ببریم و همکاری‌های جدید هم در این راستا شکل بگیرد.

در پایان هم دکتر سید صابر امامی با ابراز خوشحالی از میزبانی این جلسه  گفت: از سال گذشته شرکت مبین وان این نگاه را دنبال کرد که ماورای موضوعات فضای کسب و کار داخل با نگاه جدید در حوزه بین الملل کار کند ، دوستانمان زحمات زیادی کشیدند و تصویر مسیر پیش رو را ترسیم کردند که نتیجه‌اش هم مشخص شد.

وی با اشاره به دو مزیت ایران در عرصه بازی‌های کامپیوتری گفت: اول اینکه بچه‌های ما متخصص هستند خدماتی ارائه می‌دهند که همه جای دنیا مشتری دارد  اما تاکنون کمتر شرایط فراهم شده که این ظرفیت‌ها شکوفا شود. ما تا به حال در شرکت مبین وان توانستیم در انتشار کارهایمان قدم‌های کوچکی برداریم ولی اثرات بزرگ گذاشتیم.

امامی اظهار داشت: قسمت دوم هم این است که بازار این عرصه بکر است ما در داخل از محصولات دیجیتال صحبت می‌کنیم اما در خارج از کشور کمتر کاری کرده‌ایم. پس این دو نگاه بازار جهانی و نیروی متخصص در کنار هم مسیری را مهیا می‌کند که ازاین بازار دست نخورده استفاده کنیم. صنعت دیجیتال ما شاید کمتر مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه اتفاق امروز سرمنشأ سرمایه گذاری‌های آینده شود،‌گفت: در بازار منطقه‌ای که اصلا دور از ذهن نیست در بازار جهانی هم انشالله با همدلی و فعالیت همه شرایط خوبی را رقم می‌زنیم.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!